Манчестър Юнайтед спечели с 3:0 гостуването си на Евертън и записа пета победа

...

С красиви голове Ман Юнайтед срази Евертън

Манчестър Юнайтед спечели с 3:0 гостуването си на Евертън и записа пета победа в последните си шест мача във Висшата лига.

Най-красивият миг от мача пристигна още в третата минута, когато Алехандро Гарначо отбеляза фантастично попадение със задна ножица. Маркъс Рашфорд се разписа от дузпа след почивката, а Антони Марсиал подпечата успеха на " алените дяволи " в 75-ата минута.

Отборът на Ерик загар Хаг се изкачи до шеста позиция в класирането и изостава единствено на шест точки от лидера Арсенал. Наставникът на Ман Юнайтед имаше много мотиви за наслада. Той пусна юношата на клуба Коби Майно, който за първи път бе титуляр в мач от Висшата лига. 18-годишният халф се показа на доста високо равнище.

Маркъс Рашфорд отбеляза втория си гол от началото на сезона, след като Бруно Фернандеш му отстъпи опцията да извърши дузпата. За Марсиал пък това бе първо попадение в шампионата за този сезон.
Източник: lupa.bg